СОРТА НЕФРИТУ І ЯК РОЗІБРАТИСЯ В ЦЬОМУ РІЗНОМАНІТТІ

"Чим відрізняються різні види нефриту і що краще взяти?" - питання, яким часто ставляться під час виборів. Розбиратимемося, в чому різниця, щоб Вам було простіше зробити вибір. Поговоримо про основні сорти нефриту, які представлені у нас.

Важливо пам'ятати, що нефрит для жінки має особливий камінь, навіть магічний. Він ніколи не приходить у наше життя просто так. І якщо у Вас раптово з'явилося гостре бажання стати володаркою нефриту або з усіх боків приходить інформація про камінь - поставтеся до цих сигналів з усією серйозністю - цілком можливо, що Ви стоїте на порозі великих змін і нефрит надається Вам на допомогу!

Одним із найкращих у світі вважається Саянський нефрит. Саме з нього і робляться наші яєчка. Залежно від фізико-хімічних показників нефрит може бути кількох сортів.
Чим вище сорт нефриту, тим він твердіший і сильніший енергетично (більш щільні кристалічні грати пропускають через себе більше енергії). ..

Зелений нефрит
Зелений нефрит найбільше має містичну дію. Допомагає гармонізувати наше життя, залучити бажане, добре заземлює, запускає потрібні зміни. Сприяють щасливим змінам.

Зелені нефритові яйця активізують у жінки відразу 3 чакри-кореневу, сексуальну та серцеву.
М'яка, але сильна енергетика цього каменю передається його володарці, налаштовуючи вібрації тіла на спокій, умиротворення, м'якість, дружелюбність і одночасно забирає негативні енергії, які руйнівно діють на тіло та психіку жінки.

Вібрації зеленого нефриту максимально збігаються з вібраціями сексуального енергетичного центру (другої чакри) та, вступаючи в резонанс, сприяють зціленню жіночої сфери, наповненню сексуальною енергією та пробудженню чуттєвості. А оточуючі помітять грайливий блиск очей.

Вплив зеленого нефриту на серцеву чакру в результаті дає жінці мудрість, самоконтроль, внутрішню силу, подолання перешкод, труднощів з мінімальними втратами, чистоту помислів, намірів посилює енергетику.
Нефрит здатний «забирати» негативні енергії, очищати їх, проводячи через спіралеподібну енергоструктуру своєї оболонки, та повертати чисту позитивну енергію.
В результаті виникає відчуття любові, внутрішня гармонія, збалансованість і цілісність, спокій, рівновага, внутрішня радість і відчуття щастя, натхнення, творчість, здатність працювати на «зеленому промені», гармонійна і емоційно-взаємозбагачувальна співпраця з іншими людьми з оточуючими своєю радістю та внутрішнім світлом.
Якщо ви ще не зустріли свою половинку, то зелене нефритове яйце буде для вас помічником.
Допоможе навчитися відкривати своє серце без страху зради чи зради.

Ставши володаркою зелених нефритових яєць, Ви отримуєте і помічника у розкритті ваших жіночих талантів та здібностей.
Знайдете спокій і умиротворення у житті.
Якщо протягом тривалого часу ви спілкуєтеся із зеленим нефритом, то зможете зрозуміти свою мету і активно слідуватиме до неї по-жіночому.
Яйце із зеленого нефриту гармонізує в жінці баланс ІНЬ-ЯН та успішно наповнює енергією всі чакри.
Використовуйте своє яйце як грошовий камінь, щоб змусити гроші приходити у ваше життя. Перед тренуванням або носінням сформуйте позитивне ставлення до грошей та візуалізуйте себе з грошима, тримаючи камінь у правій руці. При прийнятті важливого рішення, зверніться до нефритового яйця, його енергії, що несе процвітання. Розмірковуючи про свої дії, тримайте його в руці.

Нефрит представлений у магазині REALNEFRIT є двох сортів: вищого и ювелірного.
Візуально ювелірний красивіший, однорідніший за кольором через хороше рівномірне забарвлення. Вищий сорт має більше чорних вкраплень та менш прозорий.
Крім цього, ювелірний нефрит за експертною оцінкою гемологів більш твердий (щільний) на відміну від нефриту вищого гатунку. Отже, через нього проходить більше енергії. І швидкість проведення цієї енергії теж значно вища. Це означає, що ювелірний нефрит наповнюватиме вас сильніше і потужніше. І очищати швидше, ніж нефрит вищого гатунку.
Оливковий нефрит
Оливковий нефрит є різновидом білого нефриту. Це камінь закоханих, він дарує сімейний добробут. Саме цей самоцвіт вважається символом романтики та кохання. Він дуже гарний і ніжний, під його впливом жінка розпускається подібно до бутону Квітки!
Покладіть своє яєчко на підвіконня і за кілька тижнів здивуєтеся постійного цвітіння ваших рослин!

Якщо вам потрібні чисті, ніжні та м'які енергії, то оливковий нефрит – ваш вибір.
Він допоможе вам створити будь-який бажаний стан: грайливий, зухвалий, спокійний, пронизливий або природний.
Регулярне носіння оливкового нефриту зробить вас дуже інтуїтивним та проникливим.
Цей мінерал менш поширений за інші. Цим і цінний.
Він впливає саме на 4-ту серцеву чакру! Відбувається це ненав'язливо, але дуже потужно! Він наповнює на стільки енергією кохання, що мимоволі ви починаєте транслювати її цьому світу!

Жінки з оливковим нефритом дуже швидко зустрічають гідного супутника свого життя! А ті, хто вже знайшли своє кохання, знову і знову надихають своїх чоловіків на "подвиги"!
Якщо на білому нефриті жінка розкривається як леді, на чорному нефриті стає жінкою-вамп, то з оливкою вона перетворюється на жінку-весну! З такою жінкою завжди легко та комфортно!
Оливковий, бірюзовий, медовий (коричневий), чорний та білий – це елітні сорти нефриту. Вони належать до ювелірних сортів. Крім сильнішого енергетичного потенціалу, кожен з них впливає на власницю.
Медовий (коричневий) нефрит
Медовий (коричневий) нефрит - головний помічник у розкритті жіночого потенціалу. З ним ви розквітнете.

Станете манкою та привабливою. Ви будете оточені особливою аурою привабливості, яку не зможуть не відчути люди довкола.

Це камінь багатства, добробуту та достатку. Він сприяє збагаченню, накопиченню матеріальних благ, просування у справах та кар'єрі, допомагає адаптуватися у новому середовищі, впоратися з негативними подіями у житті.

Якщо вам потрібно залучити достаток та фінансові ресурси за короткий термін, то медовий нефрит - ваш вибір.

Ідеально підходить для жінок, які прагнуть успіху в кар'єрі, бізнесі і всього досягають своєю працею. Енергії цього каменю активізують третю чакру, яка відповідає за наше індивідуальне «Я», силу волі, здатність концентруватися та виявляти завзятість у русі поставленої мети, стійкість до зовнішніх впливів, відчуття власної значущості, впевненості у собі та своїх силах, оптимізм. Підвищує самооцінку та самоповагу.
Яйце з медового нефриту ідеально «брати із собою» на важливі переговори з клієнтами, партнерами для отримання найкращого, найвигіднішого результату для вас. Воно допоможе сконцентрувати енергію та направити її в потрібне русло для досягнення бажаної мети.

Якщо Ви хочете точно знати свої справжні бажання, бути успішною у бізнесі чи розвивати власну справу, підвищити свій соціальний статус чи досягнення у кар'єрі, то медовий нефрит – ваш вибір.

При цьому позитивно діє на нервову систему, нейтралізує наслідки негативних переживань та пробуджує емоції радості.
Регулярне спілкування з вашим медовим яєчком допомагає зняти напругу, що накопичилася. Спокійна жінка – м'яка жінка. Вона впевнена у собі. А коли жінка спокійна, вона не бачить сенсу марнувати свою енергію. Навпаки вона наповнюється за рахунок цього спокою.

Для жінки, яка готується стати мамою, це талісман у вдалих пологах. Просто візьміть його з собою в пологовий будинок.

Цей нефрит від світло-золотистих (майже білих) до шоколадних відтінків.
Бірюзовий нефрит
Бірюзовий нефрит - це нефрит для жінок, які хочуть наповнитися спокоєм, умиротворенням, розміреністю, плавністю і гармонією. Придбати плинність та гнучкість водної стихії.
Якщо вам потрібна глибина, розвиток інтуїції, цей нефрит для вас.

Воно привнесе у ваше життя відчуття свіжості та чистоти, допоможе зняти дратівливість та втому. Посилити творчу енергію.
Підкреслить ваш характер і принесе успіх. Додасть креативності та творчості.
Додасть почуття впевненості у собі, цілеспрямованості та власної значущості. Допоможе реалізувати свої цілі, досягти бажаного.
Жінка, яка має яйце такого кольору, несе в собі енергетику таємничості і зачаровує собою.

Бірюза пов'язана з гармонією, спокоєм, балансом та врівноваженістю внутрішньої енергії. А також цей колір допомагає покращити пам'ять та концентрацію уваги.
Він стимулює творчу діяльність та уяву. Він здатний надихати на ухвалення креативних та неординарних рішень. Вважається, що бірюза дуже потрібна тим, чия діяльність тісно пов'язана з мистецтвом і творчістю. Він допомагає підживлювати фантазію та наповнює впевненістю у собі.

Якщо вам не вистачає впевненості в собі та комунікабельності, то цей вибір для вас.
Чорний нефрит
Чорний нефрит – незвичайний різновид традиційного зеленого мінералу. У Стародавньому Китаї його наділяли найсильнішими магічними та лікувальними якостями. Цей камінь цінувався дорожче за золото і був доступний тільки для вищої знаті та членів імператорської родини.

Це рідкісний камінь. Видобуток його обходиться набагато дорожче, ніж отримання будь-якого іншого різновиду нефриту. Поклади його розташовуються дуже глибоко, і у світі всього 2 родовища цього чорного каменю:
* Китайська губернія Шаньдун;
* Зона в Східних Саянах.
Російське родовище є досить молодим.
Чорний нефрит завжди з домішками через те, що має багатий хімічний вміст. Буває із зеленуватим відливом на просвіті. Або із сріблястими розлученнями.

Цей дивовижний камінь завжди був оповитий ореолом таємничості та загадок.
Яйце із чорного нефриту для справжньої Альфа-самки!
Це камінь пристрасті! Відмінно активізує жіночий сексуальний центр, розкриває у жінці чуттєвість, сексуальність, пристрасть. Вважається енергетично дуже сильним каменем. Посилює всі земні енергії, пов'язані з нижніми чакрами, які відповідають за здоров'я, силу, імунітет, красу, привабливість, сексуальну енергію, впевненість у собі, здатність досягати цілей тощо.

Існує зв'язок між чорним кольором та сексуальною привабливістю.
Є вираз: «Любовна пристрасть покрита темнотою і таємницею», тому чорний нефрит привнесе у ваше життя потаємне і пристрасно бажане.
Крім цього чорний нефрит обіцяє родючість і достаток.

Цей камінь для вас, якщо ви хочете додати собі витонченості, авторитету, елегантності та витриманості
Це «впливовий» нефрит, який додасть вам сили та розкоші.
У чорному нефриті зібрана у величезній концентрації енергія землі, яка дуже сильно впливає на наші нижні чакри, а це якраз наша базова, життєва енергія:
* здоров'я, сила, імунітет,
* Сексуальна енергія, привабливість, краса,
* активність, результативність, працездатність,
* Життєстійкість, впевненість у собі, здатність досягати цілей.

Чорний нефрит позитивно впливає на ці сфери завдяки своєму потужному заряду земної енергії. Крім того, він чудово чистить організм, виводить шлаки, токсини. Його вібрації відчуваються сильніше, швидкість енергетичного потоку – вища.

Яйце з чорного нефриту потрібно вагітним, щоб полегшити процес пологів, а згодом енергія цього каменю оберігатиме новонародженого, і нестиме міцне здоров'я та гарний розвиток.

Будучи власницею чорного нефритового яйця, Ви точно під захистом від негативних помислів, спрямованих на вас збоку, «приховані» від інтриг, заздрості, псування та пристріту.
Сильна енергетика цього каменю не тільки огортає захисним шаром ваше фізичне тіло, а й протидіє негативному впливу, не впускає енергетику «вампірів» та токсичних для вас людей.
А також, Ви під захистом під час поїздок та подорожей.

Камінь має незвичайні фізичні властивості і здатний на інфрачервоне випромінювання, тому має унікальні лікувальні властивості. Носячи в собі яйце з чорного нефриту, Ви можете розраховувати на те, що накладаючись на ваше біополе, він зможе:
  • зняти больовий синдром;
  • зміцнити кісткову структуру;
  • нормалізувати тиск;
  • заспокоїти нервову систему;
  • захистити від стресу та депресії;
  • покращити функціонування ШКТ та нирок;
  • нормалізувати метаболізм та сприяти скидання ваги;
  • активувати процеси регенерації;
  • вплинути на циркуляцію крові.
Білий нефрит
Білий нефрит пов'язаний з енергією космосу та, взаємодіючи з верхніми чакрами, загострює інтуїцію. Несе у собі потужну жіночу енергетику. У давнину його вважали небесним каменем. І володіти ним могли лише "статусні" персони.
Практика з ним допомагає створити енергетичний зв'язок із чоловіком.⠀⠀
Дуже цінний мінерал. Мати білий нефрит можуть дозволити собі справжні королеви!

Камінь кохання та сімейних відносин. Якщо хочете зміцнити і посилити вашу спілку, такий нефритик перший помічник. Він наповнить ваші стосунки чистотою та щирістю. Брехня і зради з таким нефритом несумісні. Якщо Ви поки що у пошуку, то мінерал допоможе притягнути вірного супутника життя! Саме білий і блакитний нефрити мають найсильніші цілющі властивості. Білий нефрит зменшує ниркові кольки та болі в печінці.

Це камінь для жінки-королеви за духом, яка повністю усвідомлює свою жіночу сутність, приймає її та діє у житті виключно жіночими методами.
І, якщо поки Ви не відчуваєте в собі голосу своєї досконалої внутрішньої Богині, яка здатна безпомилково вести вас по життю до щастя, миру та благополуччя, не настільки вірите в себе, але всім серцем бажаєте її розкрити, вам може допомогти дивовижний магічний мінерал – білий нефрит.

Носячи білий нефрит у своєму лоні, Ви наповнюєте свою людську суть божественною енергією. Білий нефрит наділяє Вас особливою мудрістю, тонким чуттям, передбаченням та яснознавством, здатністю впливу навіть на дуже сильних статусних чоловіків, посилює ваші жіночі чари.

Ви стаєте такою жінкою, яка зачаровує і зачаровує одним поглядом.

Чоловіки у вашому полі стають м'якими та податливими, оскільки відчувають найпотужнішу жіночу енергію, проти якої вони безсилі, саме ту, якою вони харчуються, щоб стати успішнішими, сильнішими, найбагатшими, впевненішими. Ви дієте ними як магніт.

Будучи володаркою білого нефриту, Ви не просто впевнені в собі, Ви зберігаєте у своїй душі всі таємниці цього світу, які відкриваються силою цього каменю. Спокійна, незворушна, врівноважена, Ви точно знаєте, коли, де, як і що станеться. Ваша порада може допомогти виграти війну, ваші слова – пророцтво, ваша усмішка – нагорода.
Білий нефрит це не просто камінь, це символ мудрості, духовного пробудження, вищого самовдосконалення.
Він має потужну енергетику, здатну руйнувати внутрішні бар'єри, пробуджувати інтуїцію, відводити погане і показувати єдино правильний напрямок.

Завдяки магічним та лікувальним властивостям, самоцвіт сприятливо впливає на долю та здоров'я своєї власниці.
АЛЕ. Живу енергетику мають лише справжні зразки, тому потрібно вміти відрізняти натуральний камінь від підробки. Про це багато у моєму блозі.

Білий нефрит може містити домішки інших хімічних елементів, що визначають відтінок (молочний, слонова кістка, морозний ранок, сірий).
Це найсильніший енергетичний мінерал. Він має потужну лікувальну дію.
Благоволить вагітним жінкам, оскільки сприяє полегшенню пологів. Тому яєчко з цього мінералу корисно тримати біля живота останніми тижнями вагітності.
Вважається одним із кращих засобів від неврозів, безсоння та головного болю. Щоб позбавитися цих проблем ви можете використовувати своє яєчко прикладаючи до області скронь.
Камінь корисний, якщо у Вас є захворювання органів зору.
Енергетика мінералу сприяє нормалізації функціонування мозку. Покращує пам'ять, координацію, збільшує інтелект. Сприяє прискоренню реабілітації після інсульту.

Загальнозміцнюючими властивостями має масаж, що виконується за допомогою нефритових кульок. Вони впливають на біологічно активні точки організму. Також камінь збільшує загальний тонус, зміцнюємо імунну систему.

Яйця з білого нефриту для вас, якщо вас постійно переслідують неприємності. Їхня енергетика допоможе зупинити низку невдач і притягнути в життя позитивне.
Якщо Ви мрієте про швидку зустріч із другою половинкою, виберіть для себе яйце з білого нефриту. Енергетика мінералу допоможе внести сприятливі зміни до особистого життя. Допоможе розкрити потенціал та розвинути таланти, зрозуміти своє жіноче призначення.

Щоб білий нефрит не втратив своїх властивостей, його необхідно час від часу залишати проти ночі на вікні, щоб він знову зарядився енергією від Місяця.
Блакитний нефрит
Діаніт відомий також як «блакитний нефрит». Він був виявлений зовсім недавно, всього двадцять років тому і названий на ім'я загиблої того ж року принцеси Діани.
Забарвлення від насиченого та темного синього до небесного та світло-блакитного.

Його магічні властивості також унікальні, як і сам самоцвіт. Його прийнято вважати каменем Землі, Неба, Вічності та Мудрості. Аура його настільки сильна, що він може продовжувати людське життя, сприяти досягненню успіху в роботі, кар'єрному зростанню, сімейному добробуту.
Діаніт наділений сильною внутрішньою енергетикою, яка здатна відчувати власницю і всіляко їй сприяти у всіх життєвих починаннях, особливо це стосується великих змін.
Блакитний нефрит – камінь добра і він не дасть змоги побудувати своє щастя на нещастя інших. Більше того, він намагатиметься направити всі ваші помисли та дії у потрібне русло.

Блакитний нефрит надасть вам впевненості, самоцінності, цілеспрямованості та наполегливості у досягненні цілей.
Крім цього, він зробить вас м'якшою, наділить такими істинно жіночими якостями як: щедрість, милосердя, чуйність, доброта, справедливість, терпіння та розсудливість. Камінь сприяє змінам у житті і лише добрим.
Він допомагає знайти ціль у житті та впевнено йти до її реалізації.
Котяче око
Нефритове яйце з ефектом "котяче око"-це ексклюзив у вашій колекції.
Камінь із найпотужнішою енергетикою.

Фінанси та кохання – дві головні енергії цього каменю.
Якщо ви на етапі вибору, то він допоможе залучити до вашого життя чоловіка.
Закоханим він допоможе зміцнити стосунки, а у сімейних пар підтримуватиме пристрасть та потяг один до одного.

"Кішка" - ідеальна для залучення грошей, допомагає в управлінні фінансами та врегулює питання бізнесу. І все це легко.

Вважається найсильнішим оберегом, що захищає межі своєї господині від негативної енергії, злих намірів, думок і навіть дій інших людей, водночас даючи їй сили, життєрадісність, енергійність, позитив.
Це яєчко має збільшену енергетичну силу зеленого нефриту.
Чинить безпосередньо на жіночий енергетичний центр - матку. Це сакральне місце, в якому криється величезна сила жінки, але якщо воно не обтяжене страхами, образами, болем, розчаруванням, заздрістю, почуттям провини або ненависті, як своїми, так і посланими іншими людьми.

Якщо ви - жінка-лідер, камінь принесе вам удачу, розкриваючи ще більше вашу харизму, а якщо ви відносите себе до тихих і скромних, то він допоможе розкрити себе та заявити про себе.

Енергія котячого ока допомагає у мирному вирішенні будь-яких конфліктів, особливо у сім'ї. А якщо ви творча особистість, то таке яйце стимулюватиме нескінченний потік ідей і допомагатиме втілювати їх у життя.
Корисний камінь і в амурних справах. Закоханим він допоможе зміцнити стосунки, а у сімейних пар підтримуватиме пристрасть та потяг один до одного.

Нефрит допомагає швидко і м'яко прибрати весь негатив, що скупчився, нейтралізувати його, одночасно захищаючи матку від «нових надходжень» руйнівних емоцій.

У результаті, володарка такого яйця стає не тільки невразливою, а й вкрай сильною, впливовою, впевненою та енергійною, залишаючи здивованих конкурентів десь далеко позаду.

Немає більш заспокійливого самоцвіту, ніж котяче око. Його благотворний вплив дозволяє зберігати розсудливість і підтримуватиме вас навіть у найстресовіших ситуаціях.

Якщо ви хочете активізувати ваш центр інтуїції, то нефрит котяче око вам у цьому буде союзником.
У найсильніших інтуїтів він відкриває третє око та дар бачити майбутнє.

Зелений нефрит "котяче око" - ідеальний для залучення грошей, допомагає фінансистам та банкірам.
Рожевий кварц
Yonieggs з натурального рожевого кварцу користуються великою популярністю серед дівчат та жінок. Ніжні відтінки рожевого кварцу не залишать байдужими мрійливих натур, що проходять повз.

Рожевий кварц відповідає планеті Венера, тому його називають каменем "кохання" чи "серця". Це камінь безумовного кохання, енергія якого допомагає відкрити себе всім формам кохання.
Такі яєчка відкривають жіночність та жіночу енергію.
Підсилює здатність до спокуси, збільшують особисту чарівність, пробуджують почуття та залучають позитивну енергію у життя.

Для тих, хто шукає кохання – це буде чудовий вибір.
Він, як і білий нефрит, робить свою власницю особливо привабливою в очах протилежної статі. Кварц працює також і на партнера, гармонізуючи потоки енергії в парі, надає нову яскравість відносинам, що склалися, і захищає гармонію в сім'ї.

Рожевий кварц транслює спокій та умиротворення, розвиває почуття терпимості, нейтралізує дратівливість та збудливість характеру.
Допомагає налагодити розбіжності в сім'ї, оберігає складну вагітність, лікує безсоння, допомагає знайти сімейне щастя незаміжнім.
Рожевий кварц камінь беззавітного кохання та безмежного світу, важливий кристал для серцевої чакри.
У існуючих відносинах рожевий кварц відновить довіру та гармонію (якщо була сварка).
Рожевий кварц допомагає любити себе та приймати себе, якщо Ви вважаєте себе не надто привабливою.
Камінь є символом здоров'я та довголіття. Має дуже потужну енергетику, завдяки чому лікує не тільки захворювання тіла, а й духу.
Він лікує хвороби матки та придатків, венеричні захворювання та імпотенцію, нормалізує роботу нирок, видільної системи та знімає набряклість, очищає кров та лімфу, полегшує болі при запаленні підшлункової та діабеті. Звертаю Вашу увагу, що він не замінює традиційного лікування.

Тим, хто не може позбавитися душевних мук минулого почуття після болісного розриву, рожевий кварц допоможе виправити становище, заспокоїть і затягне душевну рану, подарує бажання почати все спочатку.
Магія рожевого кварцу допоможе зміцнити та зберегти сім'ю. Корисний він і для вагітних. Він оберігатиме і захищатиме вас у період виношування дитини.
Ви також можете скласти свій персональний набір з яєчок різних сортів, щоб краще відчути особливості кожного і залежно від ситуації працювати з енергіями одного або іншого каменю.
І найголовніше правило при виборі яєць – прислухатися до себе! У Вас вже є відповідь, яке саме яєчко Вам потрібне.