ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІН

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів", товари нашого магазину не підлягають обміну (поверненню). Т.к. входять до переліку товарів належної якості, які не підлягають поверненню та обміну:
-предмети особистої гігієни;
-парфумерно-косметичні вироби.

Тому, перед покупкою уточнюйте всі деталі, які вам важливі: наявність отворів в яйці, колір, розмір та інші важливі вам речі.
Ми відповімо на всі ваші запитання, зробимо для вас фото чи відео, щоб ви вибрали саме те, що потрібно.

Якщо Вам не підійшов з будь-якої причини або не сподобався колір, запах, розмір чи будь-який інший параметр, такий товар належної якості обміну та поверненню не підлягає згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994р.

Тим не менш, ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам і піклуємося про безпечну купівлю, тому ГАРАНТУЄМО повернення грошей у випадку, якщо ви надасте гемологічну експертизу (офіційний документ) про те, що товари виготовлені з ненатурального нефриту, кварцу,обсідіану, бурштину та є підробкою.
В такому випадку, процедура повернення товару буде наступною:
1. Зателефонуйте нам за телефоном +380956331123 і повідомте про намір повернути сплачений товар;
2. Відправте товар за адресою м.Одеса, Нова пошта №28 на отримувача Нападовська Ксенія.
Повідомте на Viber +380956331123 № накладної посилки з гемологічною експертизою держаного зразка і відповідним товаром і № банківської картки для повернення коштів;
3.Повернення коштів проводиться впродовж трьох робочих днів після отримання товару з експертизою. Повернення коштів проводиться на картку. Ми покриваємо витрати доставки.