НФРИТОВІ ЯЙЦЯ. ЯК ВІДРІЗНИТИ ПІДРОБКУ

100% гарантія, що перед Вами справжній нефрит може дати тільки професійний гемолог. І водночас є кілька правил, які допоможуть Вам застрахуватися від придбання підробки. На хвилі популярності нефритових яєць з'явилося дуже багато фальсифікацій, які не тільки не принесуть користі жіночому організму, але можуть істотно нашкодити. Під виглядом нефриту продають: жадеїт, змійовик, онікс і навіть пресований пластик! Будьте уважні.

Як зрозуміти, що перед Вами?
Якщо в езотеричному магазині Вам запропонували за $10 комплект нефритових яєць, це 100% буде підробка. Але й не поспішайте нарікати на недобросовісного продавця, більшість із них мало що знає про нефрит.

Отже, у кращому випадку під виглядом нефриту, потрапить набір з бовенітових тренажерів. Ці камені не протипоказані для жіночої сфери, проте для тривалого носіння вони не підходять. Максимум, що з ними можна робити – тренуватись.

Енергетично від них користі не буде, але трохи підкачати м'язи вийде. Ще один варіант підробки під нефрит – жадеїтові яйця.

Також під виглядом нефриту може потрапити набір яєць з оніксу або змійовика – і той, і інший камінь буквально висмоктує енергію та повністю знеструмлює жінку. Ні про яке наповнення та жіночі енергії з ними мови бути не може!

І, мабуть, найжахливіший варіант, який буває під виглядом нефриту, – це пресований пластик. Наслідки взаємодії таких «тренажерів» із жіночою сферою можуть бути просто катастрофічними та можуть призвести до серйозних порушень жіночого здоров'я!

Зверніть увагу! Іноді пропонують яйця з пресованого нефриту! У жодному разі не вводьте подібні екземпляри у своє лоно. Там уже немає енергії каменю. А фізично нашкодити такий виріб може нітрохи не гірше, ніж пресований пластик.
Тільки тренажери, виготовлені зі справжнього нефриту, можуть бути поміщені в сакральне жіноче лоно. З користю і здоров'ю, і енергетики жінки.

Пам'ятайте! Тільки гемолог може точно сказати, чи справжній нефрит перед Вами. Тому найкраще знайти час, щоб відвідати фахівця з каменів та переконатися у справжності нефриту.
Що Ви можете зробити самостійно:
1) Просіть сертифікат
2) Візьміть камінь у руки, відчуйте його вагу та температуру. Пластик, на відміну від каміння, дуже легкий і має температуру навколишнього середовища. Натуральне каміння холодне. Відмінною рисою нефриту є хороша теплоємність – нагрітий камінь довго зберігає тепло;
3) Оцініть блиск каменю та стан його поверхні. Скляні підробки дуже блищать, мають відполіровану поверхню. Блиск каміння більш матовий. Полірування може надавати блиск, але не сильний.
4) Вивчіть забарвлення каменю. Якщо нефрит має смуги чи плями, їх межі мають бути чіткими. Розмиті і переходи, що зливаються, свідчать про підробку;
5) Вдарте камінь монеткою або про інший такий самий камінь і послухайте звук. Справжній нефрит «дзвенітиме».
6) Нагрійте камінь трохи над вогнем. З натуральним нефритом нічого не станеться. Пластикова підробка почне плавитися та неприємно пахнути, а з пресованого виробу виділятимуться синтетичні добавки;
7) Нефрит відрізняється високою світлопропускною здатністю. Погляньте на нефритовий виріб через лупу і побачите всередині нього дивовижний візерунок із волокон.

Вибір, звісно, завжди залишається за Вами. Нефрит буде взаємодіяти з делікатною сферою жіночого організму, тому потрібно бути впевненою, що саме Ви туди поміщаєте.

До того ж, по суті це разова покупка. Купивши один раз, Вам не знадобиться через рік його міняти. Хіба що, досконало освоївши практики, і відчувши енергії цього каменю на собі, Ви захочете мати у своїй скриньці інші сорти та кольори нефриту. В іншому ж – яєчко служитиме Вам вірою та правдою багато років.