Тверді (сухі) парфуми натуральні (лаванда, фенхель, іланг-іланг, ромашка, троянда, чебрець, ісоп) Літа 100 мл

399,00
грн.
Склад:
лаванда, фенхель, ромашка, троянда, чебрець, ісоп.

Об'єм:
100 мл

Рекомендація.
Парфуми з натуральних ефірних олій без вмісту воску, тому тануть за температурі 20+. Їх легко наносити.
Після отримання посилки (в літній період) покладіть їх у холодильник на півгодини для застигання, тому що в дорозі можуть підтанути.
Якщо ви зберігаєте їх не в холодильнику, то будьте обережні під час відкриття, щоб не розлити їх.

Тематика: Здоров'я, молодість, привабливість, збільшення енергії

Тематика: Жіночність, м'якість, плавність, сексуальність, чуттєвість, магнетизм, краса

Тематика: Залучення кохання, чоловіки, сімейний добробут, допомога у зачатті та вагітність

ОПИС
БОНУСНА ПРОГРАМА

ОПИС

Кожна жінка може відчути себе магнітом для чоловіків, адже її природа має в своєму розпорядженні спокушати і спокушати.

Тепер у Realnefrit є еліксир на аромамасла «Богиня Літа». Вона названа честь слов’янської богині. Ніжність, краса, сяйво і любов — у ній все те, що так притягує сильну стать до жінок.

Ви здатні пробудити в собі цю богиню, регулярно використовуючи цей еліксир, поринаючи в глибину своєї чуттєвості та сексуальності, змінюючи свою ауру.

"Літа" ​​посилить практики із зеленим нефритом - мінералу з унікальними вібраціями рівня людського тіла, або рожевого кварцу - каменю любові та сердечності.

Сміливо окриляйтеся натхненням та красою богині, які обов'язково приваблять партнера для романтичних стосунків та подружжя.

ЗАСТОСУВАННЯ. Ефірні олії – дуже гарний помічник у житті. Ароматерапія – один із небагатьох методів немедикаментозної корекції функціональних станів організму, який поєднує в собі високу ефективність та мінімальну кількість факторів ризику.


Масло втирають у тіло, як крем, щоб налаштуватися на необхідний лад, наповнити відповідну мету енергією та підготувати ґрунт для бажаних «магічних» змін.

Найкраще наносити масло на область пульсових точок (зап'ястя, зона сонної артерії, віскі), таким чином їх активні речовини швидше потрапляють у кров і розносяться системою по всьому організму - починають комплексний вплив на досягнення бажаного результату. Наносити можна в будь-який час, особливо добре під час енергетичних практик з нефритом і жезлом.

Можна брати на сеанси масажу і додавати в олію. Квіти, які зверху у кожній баночці, потрібно акуратно зняти та приймати з ними ванну. Наприклад, перед практикою із жезлом.


Ефірні олії багаті на натуральні вітаміни і мікроелементи, тому використання олії ще й хороший спосіб профілактики застуд і зниження загального рівня стресу, а олії жожоба, ши та какао, що входять до складу, забезпечать:

  • зволоження та пом'якшення шкіри,
  • живлення,
  • регенерацію.

Всі духи для тіла створені на основі натуральних ефірних олій (виробництва США та Франції), тому їх потрібно зовсім небагато. І цього обсягу вам вистачить щонайменше на півроку.

БОНУСНА ПРОГРАМА

З Realnefrit приємно робити покупки і отримувати бонуси та подарунки.

Навіть, якщо ви повернетеся через рік за другим або третім товаром, знижка діятиме.

10% персональна знижка в День народження, якою ви можете скористатися в період 3 дні до і три дні після

5% при купівлі 2-х товарів

10% при купівлі 3-х і більше товарів


Знижки не сумуються та не розповсюджуються на товари з розділу Sale, Консультації та книги, Т-ігри.
З цим товаром купують