Тверді (сухі) парфуми натуральні (троянда, чебрець, апельсин, іланг-іланг, м'ята польова) Анахата 100 мл

399,00
грн.
Склад:
троянда, чебрець, апельсин, іланг-іланг, м'ята польова.

Об'єм:
100 мл

Рекомендація.
Парфуми з натуральних ефірних олій без вмісту воску, тому тануть за температурі 20+. Їх легко наносити.
Після отримання посилки (в літній період) покладіть їх у холодильник на півгодини для застигання, тому що в дорозі можуть підтанути.
Якщо ви зберігаєте їх не в холодильнику, то будьте обережні під час відкриття, щоб не розлити їх.

Тематика: Очищення від старих енергетичних зв'язків

Тематика: Здоров'я, молодість, привабливість, збільшення енергії

Тематика: Залучення кохання, чоловіки, сімейний добробут, допомога у зачатті та вагітність

Тематика: Жіночність, м'якість, плавність, сексуальність, чуттєвість, магнетизм, краса

ОПИС
БОНУСНА ПРОГРАМА

ОПИС

Храм серця - Анахата.
Анахата – серцевий енергоцентр людини. У ньому зосереджена любов до всього живого навколо нас і до себе. Через Анахату ми будуємо прихильність з дітьми, формуємо близькі стосунки з коханим чоловіком, милуємося природою та красою, яку створили інші люди. В Анахаті зберігається вміння співчувати та надавати допомогу ближньому.

Парфуми «Анахата» створювалися з особливим коханням, адже ця енергія є її суттю. Вони допоможуть вам стабілізувати вашу четверту чакру, очиститися від образ та тривог.

Коли Анахата в порядку, це сприяє гармонізації всіх сфер життя, адже ми все пропускаємо через наше серце. Головою можна розуміти одне, але серцем відчувати зовсім інше. Серце не обдуриш… І це правда.

«Анахата» дасть спокій, щирість, чуттєвість, допоможе розвинути співчуття, налагодити стосунки з навколишнім світом та бачити його красу.

«Анахата» відмінно поєднується за енергіями із зеленим, оливковим нефритом та рожевим кварцом. Ці мінерали разом із парфумами – приголомшливий ритуал та свято для вашого серця.

ЗАСТОСУВАННЯ. Ефірні олії – дуже гарний помічник у житті. Ароматерапія – один із небагатьох методів немедикаментозної корекції функціональних станів організму, який поєднує в собі високу ефективність та мінімальну кількість факторів ризику.


Масло втирають у тіло, як крем, щоб налаштуватися на необхідний лад, наповнити відповідну мету енергією та підготувати ґрунт для бажаних «магічних» змін.

Найкраще наносити масло на область пульсових точок (зап'ястя, зона сонної артерії, віскі), таким чином їх активні речовини швидше потрапляють у кров і розносяться системою по всьому організму - починають комплексний вплив на досягнення бажаного результату. Наносити можна в будь-який час, особливо добре під час енергетичних практик з нефритом і жезлом.

Можна брати на сеанси масажу і додавати в олію. Квіти, які зверху у кожній баночці, потрібно акуратно зняти та приймати з ними ванну. Наприклад, перед практикою із жезлом.


Ефірні олії багаті на натуральні вітаміни і мікроелементи, тому використання олії ще й хороший спосіб профілактики застуд і зниження загального рівня стресу, а олії жожоба, ши та какао, що входять до складу, забезпечать:

  • зволоження та пом'якшення шкіри,
  • живлення,
  • регенерацію.

Всі духи створені на основі натуральних ефірних олій (виробництва США та Франції), тому їх потрібно зовсім небагато. І цього обсягу вам вистачить щонайменше на півроку.

БОНУСНА ПРОГРАМА

З Realnefrit приємно робити покупки і отримувати бонуси та подарунки.

Навіть, якщо ви повернетеся через рік за другим або третім товаром, знижка діятиме.

10% персональна знижка в День народження, якою ви можете скористатися в період 3 дні до і три дні після

5% при купівлі 2-х товарів

10% при купівлі 3-х і більше товарів


Знижки не сумуються та не розповсюджуються на товари з розділу Sale, Консультації та книги, Т-ігри.
З цим товаром купують