Тверді (сухі) парфуми натуральні (гарденія, фрагонія, лимон, материнка, жасмин) Жіночі секрети 100 мл

399,00
грн.
Склад:
гарденія, фрагонія, лимон, материнка, жасмин.

Об'єм:
100 мл

Рекомендація.
Парфуми з натуральних ефірних олій без вмісту воску, тому тануть за температурі 20+. Їх легко наносити.
Після отримання посилки (в літній період) покладіть їх у холодильник на півгодини для застигання, тому що в дорозі можуть підтанути.
Якщо ви зберігаєте їх не в холодильнику, то будьте обережні під час відкриття, щоб не розлити їх.

Тематика: Жіночність, м'якість, плавність, сексуальність, чуттєвість, магнетизм, краса

Тематика: Здоров'я, молодість, привабливість, збільшення енергії

ОПИС
БОНУСНА ПРОГРАМА

ОПИС

Кожна жінка має свої секретики... Вони у догляді за собою, манері одягатися, знайти потрібні слова і правильно поглянути...

Аромамасло «Жіночі секрети» використовують для нормалізації жіночих циклів. Воно допомагає створювати умови для миру та гармонії з самою собою та оточуючими. Полегшує фізичні та емоційні симптоми ПМС, знімає дратівливість, заспокоює та покращує настрій.

Це відмінний спосіб зміцнити своє жіноче здоров'я, а отже, зміцнитися всьому тілу. Коли ви добре почуваєтеся, вас не турбують болі та дратівливість перед критичними днями та під час них... Це ж чудово! Ваш гормональний фон не коливається, як павутиння на вітрі.

Саме тому необхідно приділяти особливу увагу здоров'ю вашої йоні. Олію можна використовувати з жезлом або яйцями, або в окремій практиці.

Це масло чудово як у самостійному використанні, так і відмінно доповнить практики із зеленим та чорним нефритом, а також рожевим кварцом.

ЗАСТОСУВАННЯ. Ефірні олії – дуже гарний помічник у житті. Ароматерапія – один із небагатьох методів немедикаментозної корекції функціональних станів організму, який поєднує в собі високу ефективність та мінімальну кількість факторів ризику.


Масло втирають у тіло, як крем, щоб налаштуватися на необхідний лад, наповнити відповідну мету енергією та підготувати ґрунт для бажаних «магічних» змін.

Найкраще наносити масло на область пульсових точок (зап'ястя, зона сонної артерії, віскі), таким чином їх активні речовини швидше потрапляють у кров і розносяться системою по всьому організму - починають комплексний вплив на досягнення бажаного результату. Наносити можна в будь-який час, особливо добре під час енергетичних практик з нефритом і жезлом.

Можна брати на сеанси масажу і додавати в олію. Квіти, які зверху у кожній баночці, потрібно акуратно зняти та приймати з ними ванну. Наприклад, перед практикою із жезлом.


Ефірні олії багаті на натуральні вітаміни і мікроелементи, тому використання олії ще й хороший спосіб профілактики застуд і зниження загального рівня стресу, а олії жожоба, ши та какао, що входять до складу, забезпечать:

  • зволоження та пом'якшення шкіри,
  • живлення,
  • регенерацію.

Всі духи для тіла створені на основі натуральних ефірних олій (виробництва США та Франції), тому їх потрібно зовсім небагато. І цього обсягу вам вистачить щонайменше на півроку.

БОНУСНА ПРОГРАМА

З Realnefrit приємно робити покупки і отримувати бонуси та подарунки.

Навіть, якщо ви повернетеся через рік за другим або третім товаром, знижка діятиме.

10% персональна знижка в День народження, якою ви можете скористатися в період 3 дні до і три дні після

5% при купівлі 2-х товарів

10% при купівлі 3-х і більше товарів


Знижки не сумуються та не розповсюджуються на товари з розділу Sale, Консультації та книги, Т-ігри.
З цим товаром купують