Тверді (сухі) парфуми натуральні (троянда, амбра, ваніль, мирта, коріандр) Королева Естер 100 мл

399,00
грн.
Склад:
троянда, амбра, ваніль, мірта, коріандр.

Об'єм:
100 мл

Рекомендація.
Парфуми з натуральних ефірних олій без вмісту воску, тому тануть за температурі 20+. Їх легко наносити.
Після отримання посилки (в літній період) покладіть їх у холодильник на півгодини для застигання, тому що в дорозі можуть підтанути.
Якщо ви зберігаєте їх не в холодильнику, то будьте обережні під час відкриття, щоб не розлити їх.

Тематика: Достаток, гроші, успіх, кар'єра, процвітання

Тематика: Залучення кохання, чоловіки, сімейний добробут, допомога у зачатті та вагітність

Тематика: Очищення від старих енергетичних зв'язків

Тематика: Здоров'я, молодість, привабливість, збільшення енергії

ОПИС
БОНУСНА ПРОГРАМА

ОПИС

«Королева Естер» для тих, кому потрібна рівновага та баланс у всіх сферах життя.

Якщо ваші стосунки в порядку, то вона зміцнить вашу спілку, допоможе вийти заміж і жити в чудовому союзі з чоловіком. Ваш чоловік даруватиме матеріальний добробут вашій родині, а ви будете наповнені та натхненні. У такому союзі не буде місця брехні та зрад. # nbsp;

Користуючись красою королеви Естер, ви знайдете особливий магнетизм, чарівність і красу. Ваша загадковість притягуватиме чоловіків, як бджіл на мед. Ваша особлива жіноча енергія битиме ключем. Повз таку жінку чоловіки не проходять, а зупиняються, щоб побути поряд! У ній манить абсолютно все, вони не можуть зрозуміти, чому так відбувається… Її глибина та сексуальність зачаровують.

Олія допоможе очистити жіночі енергетичні канали від негативних нашарувань. Ми маємо властивість курчат на себе зайве, коли ми страждаємо, злимося чи переживаємо сильний біль. "Королева Естер" спрямована на розчинення небажаних зв'язків та негативних прив'язок до колишніх партнерів, які можуть тримати нас у вузлі роками.

«Королева Естер» поверне вам вашу сповненість і натхнення! Ця королівська мазь врівноважує та вирівнює жіночу енергетичну структуру, таким чином, прокладаючи шлях до жіночого щастя та міцних стосунків.

Якщо питання неможливості розриву з партнером, коли ви вже розлучилися, вам актуальне. Біль не вщухає або старий енергетичний зв'язок не дає побудувати нові стосунки… Естер прийде на допомогу, щоб назавжди розірвати ці пута!

Це масло чудово як у самостійному використанні, так і відмінно доповнить практики із зеленим, чорним, медовим та білим # nbsp; нефритами.

ЗАСТОСУВАННЯ. Ефірні олії – дуже гарний помічник у житті. Ароматерапія – один із небагатьох методів немедикаментозної корекції функціональних станів організму, який поєднує в собі високу ефективність та мінімальну кількість факторів ризику.


Масло втирають у тіло, як крем, щоб налаштуватися на необхідний лад, наповнити відповідну мету енергією та підготувати ґрунт для бажаних «магічних» змін.

Найкраще наносити масло на область пульсових точок (зап'ястя, зона сонної артерії, віскі), таким чином їх активні речовини швидше потрапляють у кров і розносяться системою по всьому організму - починають комплексний вплив на досягнення бажаного результату. Наносити можна в будь-який час, особливо добре під час енергетичних практик з нефритом і жезлом.

Можна брати на сеанси масажу і додавати в олію. Квіти, які зверху у кожній баночці, потрібно акуратно зняти та приймати з ними ванну. Наприклад, перед практикою із жезлом.


Ефірні олії багаті на натуральні вітаміни і мікроелементи, тому використання олії ще й хороший спосіб профілактики застуд і зниження загального рівня стресу, а олії жожоба, ши та какао, що входять до складу, забезпечать:

  • зволоження та пом'якшення шкіри,
  • живлення,
  • регенерацію.

Всі духи для тіла створені на основі натуральних ефірних олій (виробництва США та Франції), тому їх потрібно зовсім небагато. І цього обсягу вам вистачить щонайменше на півроку.

БОНУСНА ПРОГРАМА

З Realnefrit приємно робити покупки і отримувати бонуси та подарунки.

Навіть, якщо ви повернетеся через рік за другим або третім товаром, знижка діятиме.

10% персональна знижка в День народження, якою ви можете скористатися в період 3 дні до і три дні після

5% при купівлі 2-х товарів

10% при купівлі 3-х і більше товарів


Знижки не сумуються та не розповсюджуються на товари з розділу Sale, Консультації та книги, Т-ігри.
З цим товаром купують