Тверді (сухі) парфуми натуральні (жасмин, дикий виноград, евернія, тубероза, полинь) Бігуча з вовками 100 мл

399,00
грн.
Склад:
жасмин, дикий виноград, евернія, тубероза, полин і ялівець.

Об'єм: 100 мл

Рекомендація.
Парфуми з натуральних ефірних олій без вмісту воску, тому тануть за температурі 20+. Їх легко наносити.
Після отримання посилки (в літній період) покладіть їх у холодильник на півгодини для застигання, тому що в дорозі можуть підтанути.
Якщо ви зберігаєте їх не в холодильнику, то будьте обережні під час відкриття, щоб не розлити їх.

Тематика: Жіночність, м'якість, плавність, сексуальність, чуттєвість, магнетизм, краса

Тематика: Сексуальність, чуттєвість

ОПИС
БОНУСНА ПРОГРАМА

ОПИС

Олія, яку ви давно хотіли, щоб наповниться силою сріблястого кольору. Коли жінка у ладах зі своїм жіночим початком, її інтуїція та привабливість загострюється до неможливості! Місячні енергії завжди про жінку, а сонячні – про чоловіка. Разом вони танцюють у колі дня і ночі, проникаючи один одного рано-вранці і в сутінках вечора.

Ця олія наближає вас до природної жіночності та сексуальності, в яких нога та боса дівчина танцює у світлі Місяця. Її укутують аромати трав та квітів, вона знаходиться в екстазі. Таку дівчину пристрасно бажають і захоплюються її незвичайною силою та красою.

Ваше фізичне самопочуття покращиться. Нормалізується цикл та гормональний фон. Особливо сильна дія цієї олії в повний місяць. Відмінно поєднується з білим, оливковим та бірюзовим нефритом. Але доповнить практику з будь-яким нефритом. Так ви зможете досягти своєї мети швидше!

Якщо у вас поки що немає яєчка, то можна почати практики з маслом. Вона допоможе вам налаштуватися і відчути себе краще. Наносите його на активні точки (кисті, шия, груди, за вухами), щоб вони швидше потрапили в кров і надали свій лікувальний вплив.

ЗАСТОСУВАННЯ. Ефірні олії – дуже гарний помічник у житті. Ароматерапія – один із небагатьох методів немедикаментозної корекції функціональних станів організму, який поєднує в собі високу ефективність та мінімальну кількість факторів ризику.


Масло втирають у тіло, як крем, щоб налаштуватися на необхідний лад, наповнити відповідну мету енергією та підготувати ґрунт для бажаних «магічних» змін.

Найкраще наносити масло на область пульсових точок (зап'ястя, зона сонної артерії, віскі), таким чином їх активні речовини швидше потрапляють у кров і розносяться системою по всьому організму - починають комплексний вплив на досягнення бажаного результату. Наносити можна в будь-який час, особливо добре під час енергетичних практик з нефритом і жезлом.

Можна брати на сеанси масажу і додавати в олію. Квіти, які зверху у кожній баночці, потрібно акуратно зняти та приймати з ними ванну. Наприклад, перед практикою із жезлом.


Ефірні олії багаті на натуральні вітаміни і мікроелементи, тому використання олії ще й хороший спосіб профілактики застуд і зниження загального рівня стресу, а олії жожоба, ши та какао, що входять до складу, забезпечать:

  • зволоження та пом'якшення шкіри,
  • живлення,
  • регенерацію.

Всі духи для тіла створені на основі натуральних ефірних олій (виробництва США та Франції), тому їх потрібно зовсім небагато. І цього обсягу вам вистачить щонайменше на півроку.

БОНУСНА ПРОГРАМА

З Realnefrit приємно робити покупки і отримувати бонуси та подарунки.

Навіть, якщо ви повернетеся через рік за другим або третім товаром, знижка діятиме.

10% персональна знижка в День народження, якою ви можете скористатися в період 3 дні до і три дні після

5% при купівлі 2-х товарів

10% при купівлі 3-х і більше товарів


Знижки не сумуються та не розповсюджуються на товари з розділу Sale, Консультації та книги, Т-ігри.
З цим товаром купують