Масажна паличка гуаша рожевий кварц

900,00
грн.
Для розрахунку в зручній вам валюті залиште коментар при оформленні замовлення.

Розмір: 
11*2 см

Стережіться підробок!

Тематика: Сексуальність, чуттєвість

Тематика: Здоров'я, молодість, привабливість, збільшення енергії

Тематика: Оргазмічність

Тематика: Жіночність, м'якість, плавність, сексуальність, чуттєвість, магнетизм, краса

ОПИС
В КОМПЛЕКТІ
БОНУСНА ПРОГРАМА

ОПИС

Це інструмент для йоні-масажу та роботи з блоками у сфері жіночої сeксуальності. Жінка починає досліджувати своє тіло за допомогою жезла самостійно. Вона намагається зрозуміти, що їй заважає відчути себе сексуальною, в чому і чому у неї проявляється сором, чого їй дійсно хочеться в сексі, в житті.

Це не просто інструмент, з яким ви виконуєте звичайні техніки день у день, сподіваючись на диво. Це нефрит з унікальною та особливою енергією. Тут дві складові: камінь несе у собі силу свого родовища, а ви, взаємодіючи з ним, створюєте єдину енергетичну систему. Ви доповнюєте одне одного. Нефритове жезло допомагає вам розкрити себе, зазирнути в глибини вашої підсвідомості і назавжди позбутися страхів і блоків. Так, у вашій йоні може бути багато негативу через образи, травми, агресію. Все це потрібно переробити та розчинити, щоб очистити собі шлях до задоволень та щастя.

Навіть якщо ви не усвідомлюєте користь від нефриту, ви все одно наповнюєтеся його енергією. Так, ваш партнер теж, якщо ви надумали пограти разом.

ЕНЕРГЕТИКА
Рожевий кварц один із тих мінералів, які приваблюють любов до свого власника.
І хоч кольором кохання у всьому світі визнається червоний колір, ніжно рожевий мінерал має безпосереднє відношення до світу почуттів та емоцій. Разом з ніжним, чарівним мінералом у ваш світ проникне найтонша енергетика кохання та чуттєвості.
Камінь є символом здоров'я та довголіття. Має дуже потужну енергетику, завдяки чому лікує не тільки захворювання тіла, а й духу.
Він лікує хвороби матки та придатків, венеричні захворювання та імпотенцію, нормалізує роботу нирок, видільної системи та знімає набряклість, очищає кров та лімфу, полегшує болі при запаленні підшлункової та діабеті. Звертаю Вашу увагу, що він не замінює традиційного лікування.
Властивості мінералу пов'язані зі сферою, в якій особисте життя стоїть на першому місці.
Насамперед, рожевий кварц служить талісманом почуттів щирих та теплих. І не важливо, які це почуття: романтичні, дружні чи споріднені.
М'якою та жіночною магією рожевого кварцу можна користуватися, щоб привернути у своє життя справжнє кохання та увагу свого чоловіка. Тим, хто не може позбавитися душевних мук минулого почуття після болісного розриву, рожевий кварц допоможе виправити становище, заспокоїть і затягне душевну рану, подарує бажання почати все спочатку. Меланхолікам камінь подарує оптимізм та вміння прощати, навчить радіти життю.
Магія рожевого кварцу допоможе зміцнити та зберегти сім'ю. Корисний він і для вагітних.
Якщо ви самотні, цей мінерал обов'язково допоможе залучити до вас чоловіка вашої мрії.

В КОМПЛЕКТІ

  • методичка з техніками самомасажу йоні, парним еро-масажем та техніки масажу лінгаму (для НЬОГО) з анімацією виконання. Весь комплект у PDF форматі надсилається на електронну пошту або в будь-який зручний месенджер;
  • мішечок для зберігання.

БОНУСНА ПРОГРАМА

З Realnefrit приємно робити покупки і отримувати бонуси та подарунки.

Навіть, якщо ви повернетеся через рік за другим або третім товаром, знижка діятиме.

10% персональна знижка в День народження, якою ви можете скористатися в період 3 дні до і три дні після

5% при купівлі 2-х товарів

10% при купівлі 3-х і більше товарів


Знижки не сумуються та не розповсюджуються на товари з розділу Sale, Консультації та книги, Т-ігри.
З цим товаром купують